ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 286263-4 VIEČKO 35 HR2440/2020/2450/F 1
2 233940-9 KRÚŽOK PRUŽNÝ 19 1
3 417629-9 OCHR.KRYT HLAVICKY 1
4 257241-1 KRÚŽOK 21 1
5 345187-4 PODLOŽKA 1
6 233916-6 PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 1
7 921923-8 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 1
8 345280-4 PODLOŽKA 1
9 417630-4 DRŽIAK RÚČKY HR2440/2020/2450F 1
10 158057-6 GRIP 36 COMPLETE 1
13 162245-9 PREPÍNAČ HR2470 1
14 233459-8 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 3 1
15 419192-8 PREPÍNAČ HR1830 1
16 213278-8 O-KRÚŽOK 17 1
17 158216-2 KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 1
18 266351-3 SKRUTKA 4x35 4
19 153290-5 IHLIČKOVÉ LOŽISKO 4031 1
20 233929-7 PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 1
21 267791-8 PODLOŽKA 31 1
21.2 267460-1 PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 1
22 233401-9 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 32 1
23 227109-5 KOLESO OZUBENÉ 51 1
24 216022-2 GUĽKA OCEĽOVÁ 7,0 1
25 158217-0 TOOL HOLDER COMPLETE 1
25 158574-6 DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 1
25.2 158574-6 DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 1
26 267229-3 PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 1
27 331769-8 PUZDRO 9 1
28 324669-9 ÚDERNÍK HR2230 1
29 324402-9 KRÚŽOK 10 1
30 421955-0 KRÚŽOK LOŽISKA 1
31 324216-6 KRYT O-KRÚŽKU HR2020-2450F 1
32 213073-6 O-KRÚŽOK 9 HR2440/2020/2450/F 1
33 233917-4 PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 1
34 324733-6 ÚDERNÍK HR2460/70 1
35 213227-5 O-KRÚŽOK 16 HK0500/HR2020-2450 1
36 318132-2 VALEC PIESTA HR2470 1
37 267104-3 PODLOŽKA 12 1
38 324215-8 ČAP PIESTNY HR2020-2450/F 1
39 267104-3 PODLOŽKA 12 1
40 213727-5 O-KRÚŽOK 63 1
41 211012-0 LOŽISKO GULIČKOVÉ 606ZZ 1
41.2 210028-2 BALL BEARING 606ZZ 1
42 961003-8 POISTNY KRUZOK S-7 1
43 233343-7 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 7 1
44 331768-0 SPOJKA NA HR2470 1
44.2 331992-5 SPOJKA BHR262 1
45 324668-1 OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 1
46 219014-0 LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 1
47 226656-3 KOLESO OZUBENÉ 26 1
48 266273-7 SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 2
49 345179-3 PODLOŽKA 1
50 267234-0 PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 1
51 211032-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
51.2 210029-0 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
52 324212-4 KRÚŽOK 8 1
53 961011-9 POISTNY KRUZOK E-4 1
54 233342-9 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 6 HR2450/F/T 1
55 345363-0 POISTNÁ PLATNIČKA HR2450/F neuer 1
56 158215-4 DOMEC PREVODOVKY KOMPL . NA HR2470 1
56.2 141574-3 KRYT PREVODU HR2470/BHR202 1
57 443126-9 FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 1
58 213407-3 O-KRÚŽOK 26 1
59 213077-8 KRÚŽOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 1
60 210059-1 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6000DDW 1
61 267213-8 FLAT WASHER 10 1
62 240092-9 KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 1
63 515289-2 KOTVA UPLNA 220 V HR2460/2470 1
63 *** INC. 60-62,64,65
64 681652-2 IZOLAČNÁ PODLOŽKA JR180D/TW0200 1
64 681670-0 INSULATION TERMINAL 1
64.2 681670-0 INSULATION TERMINAL 1
65 210023-2 LOŽISKO GULIČKOVÉ 627DDW 1
66 267804-5 PODLOŽKA PRUŽNÁ 15 1
67 266334-3 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x60 2
68 344871-8 DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 2
69 419716-0 DOSKA ODKLONU VZD. NA HR2230/2460 1
70 626579-9 STATOR NA HR2460/2470 1
71 419731-4 KRYT MOTORA NA HR2460/2470 1
72 863538-4 Name Plate HR2470 1
73 194074-2 UHLÍKY CB-325 1
74 638500-6 DRŽIAK UHLÍKOV KPL. NA HR2230/2460/2470 1
75 650588-6 VYPINAC C3VA-2LC NA HR2230/2460/2470 1
76 814963-2 ŠTÍTOK HR2470 1
77 682566-8 CHRÁNIČ ŠNÚRY 10 HR2450/F/2440F 1
78 665890-4 KÁBEL 1,0-5-4,0 1
79 687260-7 DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 1
80 266324-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 1
82 419717-8 KRYT RÚČKY 1
83 266324-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 1
84 266324-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 2
85 961017-7 BLOKOVACI KRUZOK E-3 2
86 417796-0 FIXAČNÁ PLATNA 1
87 233344-5 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 4 HR2450/F/T 2
88 266374-1 SKRUTKA 2
89 163430-7 DOSKA BLOKOVACIA KPL. 1
90 227179-4 KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 1
91 941102-2 PODLOZKA 5 1
92 819358-4 Claer Label 1
92 892830-1 CLEAR LABEL 1
92.2 892830-1 CLEAR LABEL 1
93 819364-9 Claer Label 1
93 892829-6 CLEAR LABEL 1
93.2 892829-6 CLEAR LABEL 1
94 122881-3 TOOL HOLDER ASS'Y 1
94 *** INC. 20-23,25,27-33
94.2 123100-0 TOOL HOLDER ASS'Y 1
94.2 *** INC. 20-23,25,27-33
1001 324219-0 DORAZ HĹBKOVÝ 1
1002 824799-1 PLASTIC CARRYING CASE 1
1002 823301-7 ALUMINUM CASE 1
1003 805439-0 Plastic case label HR2470 1
1003 890071-3 HR2470X9 PLASTIC CASE LABEL 1
1003 D-00119 BIT F SDS-PLUS HAMMERS 7X160 1
1004 D-33853 SDS-PLUS DRILL 25PC W/O ORIGIN 1
1004 D-00131 BIT F SDS-PLUS HAMMERS 8X160 1
1005 D-00175 BIT F SDS-PLUS HAMMERS 10X160 1




PDFDownload as PDF