ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 4
2 451314-4 kryt držadla 1
3 682569-2 průchodka MT952 1
3 682502-4 ochranná průchodka 8-85 1
3.2 682502-4 ochranná průchodka 8-85 1
4 665394-6 kabel 1.0-2-2.5 9566CR/CVR 1
5 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 2
6 687124-5 držák kabelu 1
6 687052-4 STRAIN RELIEF 1
6.2 687052-4 STRAIN RELIEF 1
7 867138-2 KP0800 NAME PLATE 1
8 654532-5 kontakt 1
9 645200-1 kondenzátor=old645105-5=new645267-9 1
9 645190-8 kondenzátor 1
9.2 645190-8 kondenzátor 1
10 650237-5 SWITCH SGES115C-6 1
10 650236-7 SWITCH SGEL115CDY-13 1
10.2 650236-7 SWITCH SGEL115CDY-13 1
11 140197-4 motorová skříň 1
12 451328-3 KNOB COVER 1
13 961004-6 segrovka S-8 1
14 264028-4 HEX. NUT M10 1
15 451324-1 KNOB 1
16 232185-6 Leaf Spring 2
17 346110-2 CAM PLATE 1
18 911128-8 PAN HEAD SCREW M4X16 1
19 451329-1 adaptér hoblíku KP 0800 1
20 643550-8 víčko uhlíků 2
21 191940-4 uhlíky CB-411 = old 191938-1 1
22 231004-3 vinutá pružina 18 1
23 421007-7 podložka 1
24 318491-4 FRONT BASE 1
24 319010-9 FRONT BASE 1
24.2 319010-9 FRONT BASE 1
25 318499-8 BASE 1
25 319009-4 BASE 1
25.2 319009-4 BASE 1
26 231698-4 pružina 1
27 451392-4 FOOT 1
28 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 4
29 593718-5 stator KP0800 1
30 451327-5 BAFFLE PLATE 1
31 266334-3 šroub 4x60 2
31 266052-3 šroub 4x60 2
31.2 266052-3 šroub 4x60 2
32 681652-2 podložka JR180 1
33 210017-7 kuličkové ložisko 607DDW = old 922056 1
34 515793-1 rotor KP0800 1
34 *** INC. 32,33,35,36
35 240052-1 FAN 46 1
36 211088-7 BALL BEARING 6000DDW 1
37 140201-9 BRACKET COMPLETE 1
38 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 4
39 222163-4 V PULLEY 4-20L 1
40 225007-7 hnací řemen KP0810 1
41 451326-7 BELT COVER 1
42 911128-8 PAN HEAD SCREW M4X16 1
43 222164-2 V PULLEY 4-37 1
44 211088-7 BALL BEARING 6000DDW 1
45 161061-6 válec 1
46 211032-4 ložisko 1902 1
47 A-82921 T.C.T. MINI PLANER BLADE 1
48 343433-9 SET PLATE F/MINI BLADE 2
49 345644-2 deska KP0810/C/1100 2
50 265132-2 + PAN HEAD SCREW M4X5 4
51 345007-2 kryt nožů 1
51.2 187679-5 DRUCKPLATTE SET BKP180 1
52 251609-3 šroub 6-17 6
1001 123062-2 šablona 1
1002 782209-3 klíč 9 1
1003 821551-8 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1
1004 837659-8 INNER TRAY 1
1005 800X52-3 KP0800J INDICATION LABEL 1
1006 800X53-1 KP0800J PLASTIC CASE LABEL 2




PDFDownload as PDF