ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 266024-8 SKRUTKA IMBUS. M6x20 1
2 224275-9 PRÍRUBOVÁ MATICA 40 1
3 224370-5 PODLOŽKA KOTÚČA 40 5704R/4131 1
4 961156-3 POISTNÝ KRÚŽOK S-40 961156-3 1
5 317461-0 KRYT KOTÚČA 5704R 1
6 231818-0 PRUŽINA 4 1
7 415437-2 OKRUHLY KOLIK 6 2
8 415438-0 KLADKA 20 2
9 922312-0 IMBUSOVA SKRUTKA M6X12 4122 1
10 253783-3 PODLOŽKA 6 253783-3 1
11 165094-3 KLIN DRÁŽKY 165094-3 1
12 344988-7 DRŽIAK 5704R 1
12.2 345734-1 RIVING KNIFE HOLDER 1
13 324110-2 OSKA 5704R 1
14 162220-5 KRYT LOŽISKA 5704R 1
15 257513-4 OBJÍMKA 12 1
16 911526-6 SKRUTKA M4x16 911526-6 4
17 226540-2 KOLESO OZUBENÉ 49 1
18 211032-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
19 213620-3 O-KRÚŽOK 46 BSR730SH/5704R 1
20 819064-1 MAKITA MARK 1
21 266034-5 SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 2
22 266034-5 SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 3
23 183357-5 KRYT KOTÚČA 5704R 1
23 *** INC. 20
23.2 317460-2 BLADE CASE COVER 1
24 152810-2 KRYT KOTÚČA 5704R 1
25 262511-5 KRÚŽOK GUMENNÝ 6 1
26 233092-6 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 5 233092-6 1
27 344990-0 TIAHLO ARETÁCIE 5704R 1
28 211061-7 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6000LLB 1
29 241858-0 FAN 70 1
30 516489-7 KOTVA UPLNA 220 V 5704R 1
30 *** INC. 28,29,31,32
31 681654-8 INSULATION WASHER 1
32 211032-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
33 421720-7 Gumený krúžok 22 5604R/5704R/GA7 1
34 417580-3 DOSKA ODKL. VZDUCHU 5704R 1
35 266044-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x60 2
36 634449-8 STATOR 220 V 5704R 1
37 638070-5 DRŽIAK UHLÍKOV 1
38 417579-8 RUKOVEŤ 5704R 1
39 645200-1 ODRUSOVACI KONDENZATOR 1
39.2 645190-8 ODRUSOVACI KONDENZATOR MT952/953 1
40 654575-7 TERMINAL BLOCK 1
41 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 2
42 687063-9 ODLAHCENIE TAHU SNURY 1
42.2 687052-4 DRŽIAK KÁBLA 1
43 666216-3 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-2.5 1
43.2 665865-3 KÁBEL N5900BITD101 1
44 682503-2 CHRANIC SNURY 8-90 1
44.2 682540-6 CHRANIC SNURY 9,3-90 1
45 651291-2 VYPINAC SGES115C-5 651291-2 1
46 152811-0 KRYT MOTORA 5704R 1
47 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 5
48 853170-2 NAME PLATE 5704R 1
49 191963-2 UHLÍKY CB-303 1
50 643750-0 VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 2
51 911268-2 SKRUTKA M5x45 911268-2 3
52 168353-4 DOSKA ZÁKL. 5704R 1
53 252103-8 MATICA M5-8 252103-8 1
54 265075-8 SKRUTKA M5 5704R/4157KB 1
55 265965-5 SKRUTKA M8x24 5704R/4157KB 1
56 941151-9 PODLOZKA 6 1
57 942151-2 PRUZNA PODLOZKA 6 1
58 265701-9 SKRUTKA M6x14 5704R 1
59 231316-4 PRUŽINA 7 231316-4 1
60 265701-9 SKRUTKA M6x14 5704R 1
61 941151-9 PODLOZKA 6 1
62 942151-2 PRUZNA PODLOZKA 6 1
63 265701-9 SKRUTKA M6x14 5704R 1
64 941201-0 PODLOŹKA 8 941201-0 1
65 941201-0 PODLOŹKA 8 941201-0 1
66 421746-9 KRYTKA GUM. 5704R 1
67 344989-5 PLATŇA VYMEDZ. 5704R 1
68 341415-5 PLATNIČKA PREPÍNACIA SR2300/5704R 1
69 911108-4 SKRUTKA M4x8 1
70 931402-8 MATICA M8 1
71 257243-7 PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 12 5704R 1
72 261115-0 RUBBER WASHER 13 1
1001 B-02939 T.C.T. SAW BLADE 190MM 1
1001.2 B-07967 T.C.T.SAW BLADE 190X30X12T 1
1002 164095-8 GUIDE RULE 1
1003 192420-3 JOINT 1
1004 783203-8 HEX. WRENCH 5 1
1005 807439-6 M-FORCE STICKER LABEL 2
5001 824606-8 PLASTIC CARRYING CASE 1
5001.2 824651-3 PLASTIC CARRYING CASE 1




PDFDownload as PDF