ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 621708-9 Állórész 9558NB 1
2 418770-1 Légterelőlap 9558NB 1
3 421868-5 Gumigyűrű 19 1
4 210034-7 Csapágy 607 LLb 1
5 681636-0 Szigetelő alátét 9521NB/4304T/ 1
6 515613-9 Forgórész 9558NB 1
6 *** INC. 4,5,7
7 240076-7 Ventillátor 9554-58NB 1
8 317821-6 Fogaskerékház fedél 1
9 213445-5 O gyűrű 1
10 210042-8 BALL BEARING 629LLB 1
11 227541-3 Kúpkerék 1
12 252186-8 Anya M6 1
13 417771-6 Sapka MT952 1
14 233376-2 Nyomórugó MT952 1
15 266361-0 Csavar 4
15 266050-7 Önmetsző csavar M4x30 4
15 266050-7 Önmetsző csavar M4x30 4
15.2 266050-7 Önmetsző csavar M4x30 4
16 213960-9 O-gyűrű 5 1
17 256486-8 Csapszeg 4 1
17 256546-6 SHOULDER PIN 4 1
18 317814-3 Fogaskerékház 1
18 318941-9 GEAR HOUSING 1
19 263002-9 Gumi csapszeg 4 263002-9 1
20 210033-9 Golyóscsapágy 1
21 961052-5 Seeger-gyűrű S-12 961052-5 1
22 267794-2 Alátét 1
23 227542-1 Tányérkerék 1
24 962151-6 Seeger-gyűrű R-32 962151-6* 1
25 211129-9 Golyóscsapágy 6201DDW 211129-9 1
26 267238-2 Alátét 12 1
27 213622-9 O gyűrű 1
28 317819-3 BEARING BOX 1
28 318331-6 Fogaskerékház 1
28 318331-6 Fogaskerékház 1
28.2 318331-6 Fogaskerékház 1
29 265099-4 Csavar 4
30 345464-4 Gyűrű 1
31 254011-9 Ék 4 254011-9 1
32 324489-1 Tengely 1
33 265103-9 Csavar M5X14 1
33 265180-1 PAN HEAD SCREW M5X16 1
33 265180-1 PAN HEAD SCREW M5X16 1
33.2 265180-1 PAN HEAD SCREW M5X16 1
34 125267-0 WHEEL COVER ASS'Y 1
34 122886-3 Védőburkolat 1
34 123098-1 WHEEL COVER 115AK ASS'Y 1
34 *** INC. 33
34 *** INC. 33
34 *** INC. 33
34.2 122886-3 Védőburkolat 1
34.2 123098-1 WHEEL COVER 115AK ASS'Y 1
34.2 *** INC. 33
34.2 *** INC. 33
34.3 123098-1 WHEEL COVER 115AK ASS'Y 1
34.3 *** INC. 33
35 224415-9 Belső illesztőperem 1
36 224554-5 Biztosítóanya 14-45, 45 mm (új 1
37 266345-8 Csavar 2
37 266623-6 +BIND TAPPING SCREW 4X80 2
37 266623-6 +BIND TAPPING SCREW 4X80 2
37.2 266623-6 +BIND TAPPING SCREW 4X80 2
38 865807-9 9557HN NAME PLATE 1
39 266007-8 Önmetsző csavar M3x10 4
40 643760-7 Szénkefetartó 1
41 194074-2 Szénkefe CB 325 1
42 418729-8 Müa.betét 9558NB 1
43 650560-8 SWITCH DPX-2110-R 1
44 687124-5 Törésgátló 1
45 266326-2 TAPPING SCREW 4X18 2
45 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 2
45 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 2
45.2 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 2
46 638740-6 CAPACITOR UNIT 1
46 638740-6 CAPACITOR UNIT 1
46 645233-6 Kondenzátor 1
46.2 638740-6 CAPACITOR UNIT 1
47 682559-5 Kábelvédő 8 6822 1
48 665394-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.5 1
49 419566-3 Kapcsológomb 1
50 418725-6 MOTOR HOUSING 1
50 451125-7 Motorház 9558NB 1
50 451125-7 Motorház 9558NB 1
50.2 451125-7 Motorház 9558NB 1
51 643760-7 Szénkefetartó 1
52 233121-5 Nyomórugó 1
53 418728-0 Rudazat 9558NB 1
54 418726-4 Fedél 9554NB 1
55 266326-2 TAPPING SCREW 4X18 1
55 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 1
55 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 1
55.2 265995-6 Önmetsző csavar M4x18* 1
56 819329-1 CLEAR LABEL 1
56.2 805W65-3 ETIKETTE 9566CR/CVR/9557HN 1
1001 153489-2 GRIP 36 COMPLETE 1
1002 782423-1 LOCK NUT WRENCH 35 1
1003 P-34665 DIAMOND WHEEL 115MM 1




PDFDownload as PDF