ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 621708-9 STATOR 9557NB/9558NB 1
2 418770-1 DOSKA ODKLONU VZDUCHU 9557/9558NB 1
3 421868-5 PROTIPRACHOVY KRUZOK 19 9554-95 1
4 210034-7 LOŽISKO GULIČKOVÉ 607LLB 9554-58NB 1
5 681636-0 IZOLACNA PODLOZKA 1
6 515613-9 KOTVA UPLNA 220 V 9557NB/9558NB 1
6 *** INC. 4,5,7
7 240076-7 KOLESO VENTILÁTORA 56 9554NB-9558NB 1
8 317821-6 KRYT PREVODOVKY 9554-58 1
9 213445-5 O-KRÚŽOK 26 MT952/953/9554-58N 1
10 210042-8 LOŽISKO GULIČKOVÉ 629LLB 1
11 227541-3 OZUBENÉ KOLESO - PASTOROK 10 1
12 252186-8 MATICA M6 9554NB-9558NB 1
13 417771-6 VIEČKO 9554-9558 1
14 233376-2 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 8 MT952/953/9554N 1
15 266361-0 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 4
15 266050-7 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 4
15.2 266050-7 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 4
16 213960-9 O-KRÚŽOK 5 9554NB-9558NB 1
17 256486-8 KOLÍK 4 9554-9558NB 1
17 256546-6 SHOULDER PIN 4 1
18 317814-3 KRYT PREVODOVKY 9554-9558NB 1
18 318941-9 GEAR HOUSING 1
19 263002-9 KOLÍK GUMA 4 1
20 210033-9 LOŽISKO GULIČKOVÉ 696ZZ 2107FK/9554 1
21 961052-5 POISTNÝ KRÚŽOK S-12 1
22 267794-2 PODLOŽKA 12 9554-9558NB 1
23 227542-1 OZUBENÉ KOLESO 37 1
24 962151-6 POISTNY KRUZOK R-32 1
25 211129-9 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6201DDW 1
26 267238-2 PODLOŽKA 12 MT952/953/955 1
27 213622-9 O-KRÚŽOK 45 9554NB-9558NB 1
28 317819-3 PÚZDRO LOŽISKA 9554NB-9558NB 1
28 318331-6 KRYT LOŽISKA 9554NB-9558NB/BGA 1
28.2 318331-6 KRYT LOŽISKA 9554NB-9558NB/BGA 1
29 265099-4 SKRUTKA M4x14 9554NB-9558NB 4
30 345464-4 LABYRINTOVY KRUZOK 9554NB-9558NB 1
31 254011-9 PERO WOODRUFFOVE 4 1
32 324489-1 OSKA 9554NB-9558NB 1
33 265180-1 SKRUTKA M5x16 GA6021/GA4530 1
33 265103-9 SKRUTKA M5x14 MT952/953/9554N 1
33.2 265180-1 SKRUTKA M5x16 GA6021/GA4530 1
34 125268-8 KRYT KOTÚČA 9555NB/9558NB 1
34 122887-1 KRYT KOTÚČA GA5030 1
34 123099-9 WHEEL COVER 125AK ASSEMBLY 1
34 *** INC. 33
34 *** INC. 33
34 *** INC. 33
34.2 122887-1 KRYT KOTÚČA GA5030 1
34.2 123099-9 WHEEL COVER 125AK ASSEMBLY 1
34.2 *** INC. 33
34.2 *** INC. 33
34.3 123099-9 WHEEL COVER 125AK ASSEMBLY 1
34.3 *** INC. 33
35 224415-9 INNER FLANGE 42 1
36 224554-5 LOCK NUT 14-45 1
37 266623-6 TAPPING SCREW 4x80 2
37 266345-8 SKRUTKA 4x80 2
37.2 266623-6 TAPPING SCREW 4x80 2
38 865808-7 9558HN NAME PLATE 1
39 266007-8 SKRUTKA SAMOREZNÁ PT3X10 9527NB 4
40 643760-7 DRZIAK UHLIKOV 1
41 194074-2 UHLÍKY CB-325 1
42 418729-8 VYMEDZ. KRYT VYPINACA 9557NB/9558NB 1
43 650560-8 VYPINAC 9554NB-9558NB 1
44 687124-5 DRŽIAK KÁBLA MT240/953T955 1
45 266326-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 2
45 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 2
45.2 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 2
46 645233-6 KONDENZATOR 9554NB-9558NB 1
46 638740-6 KONDENZÁTOR 1
46.2 638740-6 KONDENZÁTOR 1
47 682559-5 CHRANIC SNURY 8 1
48 665394-6 KÁBEL 1,0-2-2,5 9566CR/CVR 1
49 419566-3 PREPÍNAČ 9554/58NB 1
50 451125-7 KRYT MOTORA 9557NB/9528NB 1
50 418725-6 KRYT MOTORA 9557NB/9528NB 1
50.2 451125-7 KRYT MOTORA 9557NB/9528NB 1
51 643760-7 DRZIAK UHLIKOV 1
52 233121-5 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 4 9554-9558NB 1
53 418728-0 DRZIAK VYPINACA 9557NB/9558NB 1
54 418726-4 KRYT MOTORA 9554-58NB 1
55 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 1
55 266326-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 1
55.2 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 1
56 819329-1 Clear Label 1
56.2 805W65-3 ETIKETTE 9566CR/CVR/9557HN 1
1001 153489-2 GRIP 36 COMPLETE 1
1002 782423-1 LOCK NUT WRENCH 35 1
1003 183981-4 STEEL CASE SET 1
1003 P-45761 DIAMOND WHEEL 125MM 1
1003.2 188627-7 STEEL CASE SET 1
1003.3 823256-6 STEEL CASE 1
1007 837230-8 TRAY 1




PDFDownload as PDF