ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 345647-6 Platte L BFT020F 1
2 897679-4 TYPENSCHILD BFT022F 1
3 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
3 *** INC. 59,60
4 233025-1 DRUCKFEDER 2 1
5 418002-6 SCHALTERHEBEL BFL/BFT 1
6 638274-9 SCHALTEREINHEIT BFT020-122F 1
7 631513-6 Lichteinheit BFL080-200F/BFT 1
8 417511-2 UMSCHALTHEBEL 6797FD/BFL/BFT 1
9 650536-5 SCHALTER C3Z-5-01 BFL080-200F 1
10 632A42-8 REGELELEKTRONIK BFT022FZ 1
11 631514-4 Summereinheit BFL080F-400F/BFT 1
13 643828-9 TERMINAL BFS440/450/BDF343SHE 1
14 231965-7 FEDERRING 10 6960DWA/BFL/BFT 1
15 267143-3 SCHEIBE 11 6960D/DP4001/4003 1
16 233005-7 DRUCKFEDER 13 1
17 162218-2 H・se 6797FD/BFL080-200F/BFT 1
18 265171-2 SCHRAUBE M4x8 BFT020F 1
19 418289-0 KUPPLUNGSGEHトUSE-DECKEL BFT040 1
20 317694-7 KUPPLUNGSGEHトUSE BFT040/80FZ/ 1
21 265145-3 SCHRAUBE M4x22 BFL300F-400F/ 4
22 216019-1 STAHLKUGEL 3 6960DWA/BFL/BFT 2
23 324377-2 SPINDEL M BFT040/80/122/123/08 1
24 211136-2 KUGELLAGER 6801LLB 6960DWA/B 1
25 257011-8 RING 12 LS800D/BLS820SF/BFT 1
26 211136-2 KUGELLAGER 6801LLB 6960DWA/B 1
27 231951-8 FEDERRING 11 1
28 962111-8 SEEGERING R-21 BFT020-122F 1
29 345648-4 SCHEIBE 38 mm 1
30 265127-5 SCHRAUBE M4x4 BFT020-122F 1
31 233019-6 DRUCKFEDER 5 BFL080-400F/BFT 1
32 324834-0 SPERRMUTTER M12 BFL/BFT neu 1
33 158408-3 EINSTELLRING BFL/BFT 1
34 324296-2 SPINDEL BFL080-400F/BFT040/80F 1
35 216018-3 STAHLKUGEL 3
36 233447-5 DRUCKFEDER 19 BFT020F 1
37 223146-7 KUPPLUNG (D) BFT040/80/122F/BF 1
38 216024-8 STAHLKUGEL 4 BFL080F-BFL400F 3
39 223143-3 KUPPLUNG (C) BFT020/040F 1
40 216019-1 STAHLKUGEL 3 6960DWA/BFL/BFT 13
41 267247-1 SCHEIBE 7 BFL/BFT 1
42 266305-0 Torx-Schraube M5x10 BFL/BFT 1
43 125398-5 Kupplung K BFT020FZ neu 1
43 *** INC. 32-42,62
44 153443-6 ZAHNRADTRトGER A BFL/BFT 1
45 211375-4 KUGELLAGER 6805LLB 1
46 418004-2 Getriebegeh舫se BFL080F-400F/ 1
47 227050-2 ZAHNRAD 13 BFL/BFT 3
48 153446-0 ZAHNRAD 20 BFL121F/BFT080/08 1
49 227051-0 ZAHNRAD 19 BFL/BFT 3
50 227048-9 ZAHNRAD 47 BFL/BFT 1
51 267774-8 KLEMMSCHEIBE BFL/BFT 1
52 418003-4 Motorflansch BFL/BFT 1
53 638191-3 MAGNETJOCH BFT020-122FZ 1
54 619306-1 ANKER BFT022FZ 1
55 638195-5 Lagertr臠er BFT020-122FZ 1
56 193466-2 KOHLEN CB-434 (Paar) 1
57 643933-2 HALTERKAPPE f. CB424/431/434 2
58 419829-7 Linse BFT042FZ 1
59 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
59 *** INC. 3,60
60 819216-4 MAKITA-Logo Aufkleber BFT043F 1
61 265095-2 SCHRAUBE M3x20 6797F/BFL/BFT 8
62 267276-4 SCHEIBE 18 BFL/BFT neu 1
63 125191-7 Zahnrad C BFT020F 1
63 *** INC. 44-52




PDFDownload as PDF