ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 345647-6 PLATE L 1
2 897679-4 TYPENSCHILD BFT022F 1
3 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
3 *** INC. 59,60
4 233025-1 Nyomórugó 2 233025-1* 1
5 418002-6 Kapcsolókar /BFT080 1
6 638274-9 Kapcsoló /BFT080 1
7 631513-6 Túláramjelző led /BFT080 1
8 417511-2 F/R CHANGE LEVER 1
9 650536-5 Kapcsoló /BFT080 1
10 632A42-8 REGELELEKTRONIK BFT022FZ 1
11 631514-4 Túláramvédő /BFT080 1
13 643828-9 Csatlakozó BHP343 1
14 231965-7 Tekercsrugó 10 6960DWA 1
15 267143-3 Lapos távtartó alátét 6960DWA 1
16 233005-7 Nyomórugó 13 233005-7 1
17 162218-2 Rögzítőhüvely BTD062 1
18 265171-2 PAN HEAD SCREW M4X8 1
19 418289-0 Kuplungház fedél 1
20 317694-7 CLUTCH CASE 1
21 265145-3 + PAN HEAD SCREW M4X22 4
22 216019-1 Acélgolyó 6960DWA 2
23 324377-2 SPINDLE M 1
24 211136-2 Golyóscsapágy 6801LLB 6960DWA 1
25 257011-8 Gyűrű 1
26 211136-2 Golyóscsapágy 6801LLB 6960DWA 1
27 231951-8 Tekercsrugó 11 231951-8 1
28 962111-8 RETAINING RING R-21 1
29 345648-4 RING 38M 1
30 265127-5 + PAN HEAD SCREW M4X4 1
31 233019-6 COMPRESSION SPRING 5 1
32 324834-0 LOCK NUT M12 1
33 158408-3 ADJUST RING COMPLETE 1
34 324296-2 SPINDLE 1
35 216018-3 STEEL BALL 5.0 3
36 233447-5 COMPRESSION SPRING 19 1
37 223146-7 CAM D 1
38 216024-8 STEEL BALL 4 3
39 223143-3 CAM C 1
40 216019-1 Acélgolyó 6960DWA 13
41 267247-1 FLAT WASHER 7 1
42 266305-0 TORX C.S HEAD SCREW M5X10 1
43 125398-5 CLUTCH ASS'Y K 1
43 *** INC. 32-42,62
44 153443-6 Tartó /BFT080 1
45 211375-4 Golyóscsapágy 6805LLB 6221/22D 1
46 418004-2 Hajtóműház BFT122F 1
47 227050-2 Fogaskerék 13 /BFT080 3
48 153446-0 Fogaskerék 20 /BFT080 1
49 227051-0 Fogaskerék BFT/BFL 3
50 227048-9 Fogaskerék 47 / BFT080 1
51 267774-8 LOCK WASHER 1
52 418003-4 MOTOR BRACKET 1
53 638191-3 YOKE UNIT 1
54 619306-1 ANKER BFT022FZ 1
55 638195-5 ENDBELL COMPLETE 1
56 193466-2 Szénkefe CB431/434 1
57 643933-2 Tartósapka CB424-hez 2
58 419829-7 LENS 1
59 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
59 *** INC. 3,60
60 819216-4 MAKITA LOGO LABEL 1
61 265095-2 Csavar M3x20 8
62 267276-4 FLAT WASHER 18 1
63 125191-7 GEAR ASS'Y C 1
63 *** INC. 44-52




PDFDownload as PDF