ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 345647-6 Plate L 1
2 897679-4 TYPENSCHILD BFT022F 1
3 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
3 *** INC. 59,60
4 233025-1 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 2 1
5 418002-6 Prepínač 1
6 638274-9 VYPINAC 1
7 631513-6 DIÓDA BFL080-200F/BFT 1
8 417511-2 Prepínač 6797FD/BFL/BFT 1
9 650536-5 VYPINAC C3Z-5-01 1
10 632A42-8 REGELELEKTRONIK BFT022FZ 1
11 631514-4 ELEKTRONIKA BFL080F-400F/BFT 1
13 643828-9 KONTAKT BAT. BFS440/450/BDF343SHE 1
14 231965-7 PODLOŽKA PRUŽNÁ 10 6960DWA/BFL/BFT 1
15 267143-3 PODLOŽKA 11 6960D/DP4001/4003 1
16 233005-7 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 13 1
17 162218-2 PÚZDRO 6797FD/BFL080-200F/BFT 1
18 265171-2 PAN HEAD SCREW M4x8 1
19 418289-0 Kryt púzdra 1
20 317694-7 SKRIŇA SPOJKY BFT040/80FZ 1
21 265145-3 SKRUTKA M4x22 4
22 216019-1 GUĽKA OCEĽOVÁ 3 2
23 324377-2 OSKA M BFT040/80/122/123FZ 1
24 211136-2 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6801LLB 6960DWA 1
25 257011-8 KRÚŽOK 12 LS800DWB 1
26 211136-2 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6801LLB 6960DWA 1
27 231951-8 PODLOŽKA PRUŽNÁ 11 1
28 962111-8 POISTNÝ KRÚŽOK R-21 BFT040/80/122FZ 1
29 345648-4 NASTAVOVACI KRUZOK 1
30 265127-5 SKRUTKA M4x4 BFT040/80/122FZ 1
31 233019-6 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 5 BFL080-400F/BFT 1
32 324834-0 MATICA M12 BFL/BFT 1
33 158408-3 KRÚŽOK BFL/BFT 1
34 324296-2 VRETENO BFL/BFT 1
35 216018-3 GUĽKA OCEĽOVÁ 5,0 3
36 233447-5 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 19 1
37 223146-7 SPOJKA BFT040/80/122F/BF 1
38 216024-8 GUĽKA OCEĽOVÁ 4 3
39 223143-3 SPOJKOVÁ ČASŤ C 1
40 216019-1 GUĽKA OCEĽOVÁ 3 13
41 267247-1 PODLOŽKA 7 BFL080-400F/BFT 1
42 266305-0 SKRUTKA TORX M5x10 1
43 125398-5 PREVODOVKA KPL. 1
43 *** INC. 32-42,62
44 153443-6 OZUBENÉ KOLESO A BFL080F/121F 1
45 211375-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6805LLB 1
46 418004-2 OBJÍMKA BFL080F-400F 1
47 227050-2 KOLESO OZUBENÉ 13 BFL080-121F/BFT/B 3
48 153446-0 OZUBENÉ KOLESO 20 BFL121F/BFT080FZ 1
49 227051-0 KOLESO OZUBENÉ 19 BFL121/BFL200F/BFT 3
50 227048-9 KOLESO OZUBENÉ 47 BFL080-BFL400F/BFT 1
51 267774-8 PODLOŽKA BFL080-400F/BFT 1
52 418003-4 KRYT MOTORA BFL080-400F/BFT 1
53 638191-3 MAGNETICKÝ STATOR BFT040/80/122FZ 1
54 619306-1 ANKER BFT022FZ 1
55 638195-5 DRŽIAK UHLÍKOV BFT040/80/122FZ 1
56 193466-2 UHLÍKY CB-434,CB-431 1
57 643933-2 VIECKO DRZIAKA CB424/431/434 2
58 419829-7 Lens 1
59 187486-6 GEHトUSE SET (R+L) BFT022 1
59 *** INC. 3,60
60 819216-4 MAKITA Logo Label 1
61 265095-2 SKRUTKA M3x20 8
62 267276-4 PODLOŽKA 18 BFL/BFT neu 1
63 125191-7 PREVODOVKA KPL. 1
63 *** INC. 44-52




PDFDownload as PDF