ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 286263-4 VIEČKO 35 HR2440/2020/2450/F 1
2 233940-9 KRÚŽOK PRUŽNÝ 19 1
3 417629-9 OCHR.KRYT HLAVICKY 1
4 257241-1 KRÚŽOK 21 1
5 345187-4 PODLOŽKA 1
6 233916-6 PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 1
7 921923-8 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 1
8 345280-4 PODLOŽKA 1
9 417630-4 DRŽIAK RÚČKY HR2440/2020/2450F 1
10 158057-6 GRIP 36 COMPLETE 1
13 162245-9 PREPÍNAČ HR2470 1
14 233459-8 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 3 1
15 419192-8 PREPÍNAČ HR1830 1
16 213278-8 O-KRÚŽOK 17 1
17 158216-2 KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 1
18 266351-3 SKRUTKA 4x35 4
19 153290-5 IHLIČKOVÉ LOŽISKO 4031 1
20 961017-7 BLOKOVACI KRUZOK E-3 2
21 417796-0 FIXAČNÁ PLATNA 1
22 233344-5 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 4 HR2450/F/T 2
23 163430-7 DOSKA BLOKOVACIA KPL. 1
24 266374-1 SKRUTKA 2
25 233929-7 PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 1
26 267460-1 PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 1
27 233401-9 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 32 1
28 227109-5 KOLESO OZUBENÉ 51 1
29 216022-2 GUĽKA OCEĽOVÁ 7,0 1
30 158574-6 DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 1
31 267229-3 PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 1
32 331769-8 PUZDRO 9 1
33 324669-9 ÚDERNÍK HR2230 1
34 324402-9 KRÚŽOK 10 1
35 421955-0 KRÚŽOK LOŽISKA 1
36 324216-6 KRYT O-KRÚŽKU HR2020-2450F 1
37 213073-6 O-KRÚŽOK 9 HR2440/2020/2450/F 1
38 233917-4 PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 1
39 324214-0 ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 1
40 213227-5 O-KRÚŽOK 16 HK0500/HR2020-2450 1
41 318132-2 VALEC PIESTA HR2470 1
42 267104-3 PODLOŽKA 12 1
43 324215-8 ČAP PIESTNY HR2020-2450/F 1
44 267104-3 PODLOŽKA 12 1
45 213727-5 O-KRÚŽOK 63 1
46 211012-0 LOŽISKO GULIČKOVÉ 606ZZ 1
46.2 210028-2 BALL BEARING 606ZZ 1
47 961003-8 POISTNY KRUZOK S-7 1
48 233343-7 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 7 1
49 227179-4 KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 1
50 324668-1 OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 1
51 331992-5 SPOJKA BHR262 1
52 219014-0 LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 1
53 226632-7 HELICAL GEAR 25 1
54 266273-7 SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 2
55 345179-3 PODLOŽKA 1
56 267234-0 PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 1
57 211032-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
57.2 210029-0 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608ZZ 1
58 324212-4 KRÚŽOK 8 1
59 961011-9 POISTNY KRUZOK E-4 1
60 941102-2 PODLOZKA 5 1
61 233342-9 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 6 HR2450/F/T 1
62 345363-0 POISTNÁ PLATNIČKA HR2450/F neuer 1
63 141574-3 KRYT PREVODU HR2470/BHR202 1
65 213407-3 O-KRÚŽOK 26 1
66 213077-8 KRÚŽOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 1
67 210059-1 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6000DDW 1
68 267213-8 FLAT WASHER 10 1
69 240092-9 KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 1
70 519226-8 KOTVA UPLNA 18V BHR202/241 1
70 *** INC. 67-69,71,72
71 253823-7 PODLOŽKA 7 1
72 210023-2 LOŽISKO GULIČKOVÉ 627DDW 1
73 267816-8 WAVE WASHER 15 1
74 815F22-1 DHR202 NAME PLATE 1
75 188515-8 KRYT MOTORA KPL. BHR202 1
75 *** INC. 82
76 638020-0 STATOR BTW200SH/BTD200SH 1
77 638977-5 Brush Holder 1
79 266326-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 2
80 911011-9 PAN HEAD SCREW M3X10 1
81 689070-8 Heat Sink 1
82 188515-8 KRYT MOTORA KPL. BHR202 1
82 *** INC. 75
83 424128-4 KRYTKA BHR202 2
84 643829-7 KRYTKA UHLÍKOV BHR202/241RFE 2
85 194435-6 UHLÍKY CB-441 1
86 424111-1 KRATKA VYPÍNAČA GUMENNÁ BHR 1
87 450615-7 PREPÍNAČ BHR202RFE 1
88 638882-6 SWITCH TG553FSB-6 1
89 631792-6 Light circuit 1
90 266326-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 7
91 644808-8 ANSCHLUSSKLEMME 1
92 187212-3 Battery housing set 1
92 *** INC. 95
93 263036-2 RUBBER PIN 5 1
94 268184-2 PIN 1,5 1
95 187212-3 Battery housing set 1
95 *** INC. 92
96 266326-2 SKRUTKA SAMOREZNÁ 2
97 424042-4 Cushion rubber 1
98 424476-1 CUSHION BHR242 1
99 424042-4 Cushion rubber 1
100 123100-0 TOOL HOLDER ASS'Y 1
100 *** INC. 25-28,30,32-38
1001 324219-0 DORAZ HĹBKOVÝ 1
1002
1002 194204-5 BATTERY BL1830 SET 2
1002 821551-8 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1
1002.2 194204-5 BATTERY BL1830 SET 2
1002.2 196399-0 AKKU-MAGAZIN BL1840 18V 4,0Ah 2
1003 450128-8 BATTERY COVER 1
1003 837634-4 INNER TRAY 1
1004 ***DC18RC DC18RC FAST CHARGER 1
1004 802W03-6 DHR202ZJ INDICATION LABEL 1
1005 141642-2 PLASTIC CASE COMPLETE 1
1005 821551-8 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1
1005 802W05-2 DHR202ZJ PLASTIC CASE LABEL 2
1006 837634-4 INNER TRAY 1
1007 802W02-8 DHR202RFJ INDICATION LABEL 1
1007 802W00-2 DHR202RMJ INDICATION LABEL 1
1008 802W04-4 DHR202RFJ PLASTIC CASE LABEL 2
1008 802W01-0 DHR202RMJ PLASTIC CASE LABEL 2




PDFDownload as PDF