ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 286263-4 prachovka HR2020 1
2 233940-9 pojistka HR2020,=old233915-8 1
3 417629-9 kryt sklíčidla HR2020 1
4 257241-1 kroužek 21 HR2440 1
5 345187-4 podložka HR2020 1
6 233916-6 pružina 1
7 921923-8 šroub M8x120 1
8 345280-4 matka šestihran 1
9 417630-4 objímka přídavné rukojeti -HP2050 1
10 158057-6 rukojeť 36 HR2230/2460 1
13 162245-9 přepínač chodu HR2470/BHR202RF 1
14 233459-8 pružina 233459-8 1
15 419192-8 aretace přepínače HR1830/F/BHR162/HR 1
16 213278-8 o-kroužek 17 1
17 158216-2 obal stroje HR2470/BHR202 1
18 266351-3 šroub 4x35=old266053-1 4
19 153290-5 jehlové ložisko - HR2440 1
20 961017-7 zajišťovací kroužek E-3 2
21 417796-0 uložení 1
22 233344-5 pružina 2
23 163430-7 vedení 1
24 266374-1 šroub 4x25 2
25 233929-7 pojistná pružina HR2450T/BHR240R 1
26 267460-1 podložka 1
27 233401-9 pružina 1
28 227109-5 ozubené kolo bezp.spojky HR2450T 1
29 216022-2 kulička = old 183013 1
30 158574-6 vřeteno HR2470 1
31 267229-3 distanční kroužek HR2440 1
32 331769-8 pouzdro HR2230_2460_70 1
33 324669-9 úderník BHR240_HR2230_2470 1
34 324402-9 kroužek HR2450T 1
35 421955-0 těsnící kroužek BHR240R/HR2230 1
36 324216-6 pouzdro HR2440 1
37 213073-6 o-kroužek 9 1
38 233917-4 pojistka HR2020 1
39 324214-0 tlouk HR2440 1
40 213227-5 o-kroužek 16 1
41 318132-2 píst HR2470 1
42 267104-3 podložka 12 1
43 324215-8 pístní čep HR2440/50 1
44 267104-3 podložka 12 1
45 213727-5 o kroužek 63 BHR240RFE/HR2230/2 1
46 211012-0 kuličkové ložisko 606ZZ 1
46.2 210028-2 BALL BEARING 606ZZ 1
47 961003-8 segrovka S-7 1
48 233343-7 pružina HR2450 1
49 227179-4 ozubené kolo 10 HR2470 1
50 324668-1 hřídel BHR240RFE/HR2470 1
51 331992-5 CLUTCH CAM 1
52 219014-0 ložisko příklepu HR2020= old 219013-2 1
53 226632-7 ozubené kolo 25 BHR240RFE/202RFE 1
54 266273-7 šroub M4x12 2
55 345179-3 BEARING RETAINER 1
56 267234-0 FLAT WASHER 8 1
57 211032-4 ložisko 1902 1
57.2 210029-0 BALL BEARING 608ZZ 1
58 324212-4 kroužek 8 1
59 961011-9 zajišťovací kroužek 1
60 941102-2 podložka 5 1
61 233342-9 vinutá pružina 6 1
62 345363-0 vidlice řazení HR2450,= old 345220-2 1
63 141574-3 INNER HOUSING COMPLETE 1
65 213407-3 o-kroužek 26 1
66 213077-8 gufero HR2230/2460/2470 1
67 210059-1 BALL BEARING 6000DDW 1
68 267213-8 FLAT WASHER 10 1
69 240092-9 FAN 64 1
70 519226-8 rotor BHR241 1
70 *** INC. 67-69,71,72
71 253823-7 podložka 7 1
72 210023-2 kuličkové ložisko 627 DDW 1
73 267816-8 WAVE WASHER 15 1
74 815J32-2 DHR241 NAME PLATE 20MM 1
75 188577-6 obal stroje(R+L) BHR241RFE 1
75 *** INC. 82
76 638020-0 rotor BTW200/BTD200 1
77 638926-2 BRUSH HOLDER COMPLETE 1
79 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 2
80 911011-9 PAN HEAD SCREW M3X10 1
81 689070-8 Radiating Plate 1
82 188577-6 obal stroje(R+L) BHR241RFE 1
82 *** INC. 75
84 643829-7 víčko uhlíků 2
85 194435-6 uhlíky CB-441 = old 191976-3=old191970-5 1
86 424111-1 guma vypínače 1
87 450615-7 páčka přepínače 1
88 650655-7 SWITCH TG553FSB-7B 1
90 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 7
91 644808-8 ANSCHLUSSKLEMME 1
92 187212-3 BATTERYHOUSING SET 1
92 *** INC. 95
93 263036-2 spojka 5 BTW250RFE/BTL06 1
94 268184-2 čep 1
95 187212-3 BATTERYHOUSING SET 1
95 *** INC. 92
96 266326-2 šroub 4x18=new265995-6 2
97 424042-4 antivibrační guma 1
98 424476-1 CUSHION 1
99 424042-4 antivibrační guma 1
100 815J42-9 DHR241 SERIAL NO. LABEL 1
101 123100-0 TOOL HOLDER ASS'Y 1
101 *** INC. 25-28,30,32-38
1001 324219-0 hloubkový doraz HR2020/2440/50F 1
1002 ***DC18RC DC18RC FAST CHARGER 1
1003 194204-5 baterie BL1830 18V/3,0Ah Li-ion 2
1003.2 194204-5 baterie BL1830 18V/3,0Ah Li-ion 2
1004 450128-8 kryt baterie 1
1004 450128-8 kryt baterie 2
1005 141643-0 přepravní kufr BHR241 1
1005 821551-8 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1
1006 837641-7 INNER TRAY 1
1007 803F51-6 DHR241RFJ INDICATION LABEL 1
1007 803F52-4 DHR241ZJ INDICATION LABEL 1
1008 803F53-2 DHR241RFJ PLASTIC CASE LABEL 2
1008 803F54-0 DHR241ZJ PLASTIC CASE LABEL 2




PDFDownload as PDF