ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 286263-4 Sapka 35 1
2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1
3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1
4 257241-1 Gyűrű 1
5 345187-4 Vezetőtárcsa 1
6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1
7 921923-8 Hatlapfejű csavar 1
8 345280-4 Hatlapú alátét 1
9 417630-4 Fogantyú 1
10 158057-6 Markolat, komplett 1
13 162245-9 Váltókar HR2460/70 1
14 233459-8 COMPRESSION SPRING 3 1
15 419192-8 Reteszgomb HR2460/70 1
16 213278-8 O gyűrű 17 1
17 158216-2 Fogaskerékház /HR2460/70 1
18 266351-3 Önmetsző csavar M4x35 4
19 153290-5 Tűgörgös csapágy 1
20 961017-7 Zárógyűrű E-3 961017-7 2
21 417796-0 Vezetősaru 1
22 233344-5 Nyomórugó 2
23 163430-7 Rögzítő lap 1
24 266374-1 Csavar 4x25 2
25 233929-7 Rögzítő rugó /HR2450 1
26 267460-1 WASHER 31 1
27 233401-9 Csillapító rugó 1
28 227109-5 Fogaskerék / HR2450T 1
29 216022-2 Acélgolyó 7,0, forgó felfogósz 1
30 158574-6 Szerszámtartó HR2460/70 1
31 267229-3 Alátét 1
32 331769-8 Hüvely HR2460/70 1
33 324669-9 Ütőszeg 1
34 324402-9 HR2450/HR2470 Gyűrű 10 1
35 421955-0 Gyűrű 1
36 324216-6 O gyűrű foglalat 1
37 213073-6 Gyűrű 9 1
38 233917-4 Gyűrű hr2400 1
39 324214-0 Ütőszeg HR2450 1
40 213227-5 O-gyűrű 16 HK0500* 1
41 318132-2 Hengerdugattyú HR2460/70 1
42 267104-3 Lapos Alátét 12 1
43 324215-8 Dugattyú csuklócsap 1
44 267104-3 Lapos Alátét 12 1
45 213727-5 O gyűrű /HR2470T 1
46 211012-0 Golyóscsapágy 606ZZ* 1
46.2 210028-2 BALL BEARING 606ZZ 1
47 961003-8 Seeger-gyűrű S-7 961003-8 1
48 233343-7 Nyomórugó 1
49 227179-4 Fogaskerék HR2460/70 1
50 324668-1 Bütykös tengely 1
51 331992-5 Tengelykapcsoló HR2460/70 1
52 219014-0 Önbeállító csapágy 1
53 226632-7 Fogaskerék 1
54 266273-7 Imbuszcsavar 2
55 345179-3 Csapágyfedél 1
56 267234-0 Lapos alátét 1
57 211032-4 Golyóscsapágy 608ZZ 1902* 1
57.2 210029-0 BALL BEARING 608ZZ 1
58 324212-4 Gyűrű 8 1
59 961011-9 Zárógyűrű E-4 9611011-9 1
60 941102-2 Lapos Alátét 5 941102-2 1
61 233342-9 Nyomórugó 1
62 345363-0 Lemez HR2450/F 1
63 141574-3 INNER HOUSING COMPLETE 1
65 213407-3 O-gyűrű 26 41NB/SR16/HR2000/41 1
66 213077-8 O-gyűrű HR2470 1
67 210059-1 BALL BEARING 6000DDW 1
68 267213-8 Alátét 1
69 240092-9 Ventillátor HR2 1
70 519226-8 Forgórész BHR241 1
70 *** INC. 67-69,71,72
71 253823-7 Lapos Alátét 7 JS1600 1
72 210023-2 Golyóscsapágy 627DDW 9910/9911 1
73 267816-8 WAVE WASHER 15 1
74 815J32-2 DHR241 NAME PLATE 20MM 1
75 188577-6 HOUSING SET 1
75 *** INC. 82
76 638020-0 Mágnesjárom 1
77 638926-2 BRUSH HOLDER COMPLETE 1
79 266326-2 TAPPING SCREW 4X18 2
80 911011-9 Trapézfejű csavar M3x10 911011 1
81 689070-8 Hőelvezető lemez 6908DWA/6 1
82 188577-6 HOUSING SET 1
82 *** INC. 75
84 643829-7 Szénkefetartó sapka 2
85 194435-6 Szénkefe CB441 1
86 424111-1 Porvédő BHR241 1
87 450615-7 F/R CHANGE LEVER 1
88 650655-7 SWITCH TG553FSB-7B 1
90 266326-2 TAPPING SCREW 4X18 7
91 644808-8 ANSCHLUSSKLEMME 1
92 187212-3 BATTERYHOUSING SET 1
92 *** INC. 95
93 263036-2 Gumistift BTW/BTL 1
94 268184-2 Stift /BTW 1
95 187212-3 BATTERYHOUSING SET 1
95 *** INC. 92
96 266326-2 TAPPING SCREW 4X18 2
97 424042-4 CUSHION RUBBER 1
98 424476-1 CUSHION 1
99 424042-4 CUSHION RUBBER 1
100 815J42-9 DHR241 SERIAL NO. LABEL 1
101 123100-0 TOOL HOLDER ASS'Y 1
101 *** INC. 25-28,30,32-38
1001 324219-0 Mélységállító HP1620 1
1002 ***DC18RC DC18RC FAST CHARGER 1
1003 194204-5 BATTERY BL1830 SET 2
1003.2 194204-5 BATTERY BL1830 SET 2
1004 450128-8 BATTERY COVER 1
1004 450128-8 BATTERY COVER 2
1005 141643-0 PLASTIC CASE COMPLETE 1
1005 821551-8 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1
1006 837641-7 INNER TRAY 1
1007 803F51-6 DHR241RFJ INDICATION LABEL 1
1007 803F52-4 DHR241ZJ INDICATION LABEL 1
1008 803F53-2 DHR241RFJ PLASTIC CASE LABEL 2
1008 803F54-0 DHR241ZJ PLASTIC CASE LABEL 2




PDFDownload as PDF