ZOOM AREA

Place your mouse pointer on
the left drawing to magnify...
Item Description QTY PDF
1 286287-0 VIEČKO DRŽIAKA NÁSTROJA HM0870C 1
2 451432-8 CHUCK COVER 1
3 231984-3 PODLOŽKA PRUŽNÁ 25 1
4 267272-2 PODLOŽKA 28 HM0860C 1
5 424261-2 KRÚŽOK GUMENÝ 26 HM0870C 1
6 331659-5 KRYT TESNENIA HM0860C 1
7 310108-5 POISTKA DRŽIAKA NÁSTROJA HM0850C 2
8 345360-6 DRŽIAK ZAISŤOVACÍ HM0860C 1
8.2 346677-0 SPRING GUIDE HM0860C 1
9 233387-7 PRUŽINA 52 HM0860C 1
10 346141-1 PLATNIČKA HM0870C 1
11 310145-9 KRÚŽOK FIXAČNÝ HM0860C 1
12 451433-6 KRÚŽOK NASTAVOVACÍ HM0870C 1
13 257960-9 KRÚŽOK POISTNÝ R-42 HM0870C 1
14 267273-0 PODLOŽKA 29 HM0860C 1
15 424261-2 KRÚŽOK GUMENÝ 26 HM0870C 1
16 216002-8 GUĽKA OCEĽOVÁ 4,8 4
17 324387-9 DRŽIAK NÁSTROJA HM0860C 1
18 213527-3 O-KRÚŽOK 38 HM0860C 1
19 213431-6 FLUORIDOVÝ KRÚŽOK 28 HR4000C 1
20 213394-6 O-KRÚŽOK 23 HR5001C/HM1202C 1
21 324389-5 ÚDERNÍK HM0860C 1
22 325732-1 RING 20 1
23 424245-0 RUBBER RING 20 1
24 318511-4 BARREL 1
25 922341-3 SKRUTKA M6x25 4
26 213656-2 O-KRÚŽOK 53 HM1200/HR5000 1
27 267407-5 FLAT WASHER 23 1
28 451639-6 OBJÍMKA HM0860 1
29 450098-1 PÚZDRO VODIACE HM 0860C 1
30 324388-7 ÚDERNÍK HM0860C 1
31 213958-6 O-KRÚŽOK 24 HM0860C 1
32 331658-7 VALEC 32 HM0860C 1
33 233927-1 PODLOŽKA PRUŽNÁ 34 HM0860C 1
34 331660-0 KRÚŽOK 36 HM0860C 1
35 233386-9 PRUŽINA PRÍTLAČNÁ 37 HM0860C 1
36 233927-1 PODLOŽKA PRUŽNÁ 34 HM0860C 1
37 318510-6 CYLINDER GUIDE 1
38 213611-4 O-KRÚŽOK 46 GD0810C 1
39 233927-1 PODLOŽKA PRUŽNÁ 34 HM0860C 1
40 267079-6 PODLOŽKA 34 6905H 1
41 451443-3 HOUSING COVER 1
42 922243-3 IMBUSOVA SKRUTKA M5X25 922243-3 1
43 419988-7 KRťYT FILTRA HR2800 1
44 213218-6 O-KRÚŽOK 16 AN7000 1
45 443129-3 FILTER HR 2800 1
46 451434-4 CRANK CAP HM0860C 1
47 424244-2 SEAL RING 1
48 911233-1 SKRUTKA M5x20 4
49 268104-6 KOLÍK 8 HM0860C 1
50 213958-6 O-KRÚŽOK 24 HM0860C 1
51 213432-4 O-KRÚŽOK 26 6960D/HM0860C 1
52 418349-8 PIEST HM0860C 1
53 418350-3 Ojnica HM0860C 1
54 325734-7 CRANK SHAFT 1
55 962157-4 POISTNY KRUZOK R-40 1
56 211281-3 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6203LLU 1
56.2 211490-4 KUGELLAGER 6203LLU HR3520/B 1
57 267825-7 WAVE WASHER 1
58 140204-3 CRANK HOUSING ASS'Y 1
59 451429-7 Air Pipe 1
60 266041-8 SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 4
61 419008-7 FIXACNE PUZDRO 2
62 423400-1 CUSHION PLATE 1
63 213133-4 SIMMEROV KRÚŽOK 12 1
63.2 213678-2 OIL SEAL 12 1
64 211106-1 LOŽISKO GULIČKOVÉ 6201LLB 1
65 253759-0 PODLOŽKA 12 JN/JS3200/2012NB/ 1
66 451430-2 Pipe Holder 2
66.2 455791-2 ROHRHALTER KPL. HM0871C 2
67 213275-4 O-KRÚŽOK 18 BFL400F 4
68 451436-0 PIPE HOLDER 2
69 234134-9 COMPRESSION SPRING 12 2
70 213275-4 O-KRÚŽOK 18 BFL400F 2
71 324572-4 PÚZDRO-RÚRKA 16 2
72 213275-4 O-KRÚŽOK 18 BFL400F 2
73 325733-9 COUNTER WEIGHT 2
74 234134-9 COMPRESSION SPRING 12 2
75 419011-8 KRÚŽOK VYMEDZOVACÍ 2
76 213030-4 O-KRÚŽOK 8 RP0910/1110C 2
77 451435-2 PIPE HOLDER 2
78 213030-4 O-KRÚŽOK 8 RP0910/1110C 4
79 346140-3 GRIP SPRING 70 1
80 266522-2 SQUARE BOLT M8x95 1
81 418363-4 KRYT DRŽIAKA RÚČKYHM0860C 1
82 158131-0 GRIP 36 COMPLETE 1
83 135332-7 RUKOVäŤ HM0871C 1
83 *** INC. 79-82
90 240119-5 FAN 76 1
91 513793-5 KOTVA ÚPLNÁ 220V HM0870C 1
91 *** INC. 90,92,93
92 681650-6 IZOLACNA PODLOZKA novA 1
93 210005-4 LOŽISKO GULIČKOVÉ 608DDW 1
94 451438-6 BAFFLE PLATE 1
95 266095-5 SKRUTKA 5X55 2
96 625764-1 STATOR 220-240V HR4002 1
97 451423-9 KRYT MOTORA HM0870C 1
98 194160-9 UHLÍKY CB350 1
99 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 2
100 451442-5 KRYT MOTORA HM0870C 1
101 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 4
102 638674-3 DRŽIAK UHLÍKOV HM0870C 1
103 631932-6 CONTROLLER 1
104 638675-1 KÁBEL VYPINAČA HM0870C 1
105 451428-9 LENS 1
106 266192-7 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x14 HR4010C 2
106.2 266901-4 SELBSTSCHN.SCHRAU. 4x14 HM3541 2
107 233434-4 PRUŽINA 1
108 266041-8 SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 2
109 267066-5 PODLOŽKA 2
110 451447-5 HANDLE BASE 1
111 266041-8 SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 2
112 451431-0 RETAINER 1
113 867384-7 NAME PLATE HM0871C 1
113.2 814H67-8 NAME PLATE HM0871C 1
114 266041-8 SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 2
115 451437-8 DUST COVER SUPPORT 1
116 424247-6 DUST COVER 1
117 140205-1 HANDLE COMPLETE 1
118 451439-4 Slide lever 1
119 450352-3 Shoulder Sleeve 6 1
120 266095-5 SKRUTKA 5X55 1
121 232209-8 PERO LISTOVÉ HM0860C 1
122 263027-3 KOLÍK GUMENÝ 4 HM0860C/HR4010C 1
123 451427-1 Switch lever 1
124 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 1
125 651418-4 VYPINAC ST115A-40, 430S-4341T,9541-9565 1
126 654531-7 SVORKOVNICA HT-345 1
127 687169-3 DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 1
128 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 1
129 695123-3 KÁBEL 1
130 682560-0 CHRÁNIČ ŠNÚRY 10 1
131 265995-6 SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 1
132 451445-9 HANDLE COVER 1
133 423411-6 RUBBER PLATE 1
1001 194683-7 GREASE VESSEL SET 1
1002 443122-7 UTIERKA HR4011C 1
1003 824904-0 PLASTIC CARRYING CASE 1
1004 809666-1 HM0871C PLASTIC CASE LABEL 2
1004.2 801G01-1 HM0871C PLASTIC CASE LABEL 2
5003 801G22-3 CLEAR LABEL 1




PDFDownload as PDF